08.06.2020

Misja Brazylijskie Pośladki czas start!

Zima to czas, kiedy pozwalamy sobie na więcej. Zazwyczaj efektem tego są dodatkowe kilogramy. Chłód na zewnątrz oraz niekiedy przygnębiająca pogoda nie zachęcają do pójścia na trening, a bardziej do odpoczynku pod kocem z kubkiem gorącego i słodkiego kakao. Kiedy jednak zbliża się lato, zaczynamy myśleć, jak przywrócić ciału piękny wygląd. Kobiety oczywiście stawiają na kształtne pośladki, które będą idealnie prezentowały się w bikini na plaży. Nie czekaj do lata! Niech Twoje ciało nabierze kształtu już teraz. Mamy na to dwa sposoby.

Naturalna korekta ciała z Icoone ®

Icoone ® to nieinwazyjny zabieg, który można wykonać praktycznie na wszystkie części ciała, w tym też pośladki, stanowiące ważny atut każdej kobiety. Istnieje wiele zabiegów, przy których występuje ryzyko pojawienia się skutków ubocznych, jednak w przypadku Icoone ® jest inaczej. Jest to pewnego rodzaju masaż podciśnieniowy, który stosuje się w modelowaniu ciała już od wielu lat, jednak w tym przypadku w unowocześnionej i skuteczniejszej wersji. Wykonuje się go z wykorzystaniem specjalnego urządzenia, wyposażonego w głowice, dzięki którym skóra otrzymuje 1180 bodźców stymulacyjnych na każdy decymetr kwadratowy. Urządzenie bazuje na technologii sekwencyjnego podciśnienia, która pozwala na dotarcie do tkanki łącznej, gdzie dochodzi do zmian. Podczas zabiegu stymulowane są: układ krążenia, układ limfatyczny oraz procesy wymiany międzykomórkowej. To, co jest ważne w przypadku pośladków, skóra zostaje ujędrniona, mięśnie wzmocnione i podniesione, a sylwetka wymodelowana. Icoone ® świetnie sprawdza się w usuwaniu cellulitu, który także często pojawia się w tym miejscu na ciele kobiety.

Urządzenie Icoone ® pracuje na wielu programach, które dopasowuje się do problemu i konkretnego miejsca, na którym wykonywany jest masaż. Chcąc uzyskać efekt brazylijskich pośladków, stosuje się program Model Plus. To on powoduje, że zostają one nie tylko ujędrnione, ale też podniesione.

Krótka podczerwień i pulsujące powietrze w DiaSculpt

Kolejne przełomowe urządzenie w dziedzinie modelowania sylwetki zostało zaprojektowane przez belgijskiego inżyniera. Jest to DiaSculpt, którego działanie opiera się na krótkiej podczerwieni i pulsującym powietrzu. Krótka podczerwień jest źródłem ciepła i wydawałoby się, że może powodować poparzenia. Nic bardziej mylnego, zabieg jest maksymalnie bezpieczny, a to dzięki wykorzystaniu dodatkowej technologii. Podczerwień wnika w tkankę podskórną, aby pobudzić komórki do działania i większej aktywności. W ten sposób dochodzi do przyśpieszenia metabolizmu. Na bezpieczeństwo duży wpływ ma pulsujące powietrze, oddziałujące na skórę chłodząco. Takie połączenie sprawia, że możliwe jest zmaksymalizowanie działania krótkiej podczerwieni na tkanki, znajdujące się zarówno na wierzchniej warstwie skóry, jak też w głębszych jej obszarach. To skutkuje m.in. redukcją tkanki tłuszczowej i odmłodzeniem skóry.

Wybór należy do Ciebie! Dwa zabiegi, jeden efekt. Przywitaj wiosnę z brazylijskimi pośladkami.

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up