Opinie i referencje o firmie Mrotex

Nasze doświadczenia z firmą Mrotex są zdecydowanie pozytywne. Jest ona rzetelnym partnerem w interesach, wykazującym się ogromnym profesjonalizmem i najwyższą kulturą w podejściu do klienta. Przedstawicieli firmy cechuje duże doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność, co czyni współpracę z nimi czystą przyjemnością, zarówno na etapie zakupu jak i wdrażania urządzenia w naszym Instytucie. Warto zwrócić uwagę na przeprowadzane przez Mrotex szkolenia, których profesjonalizm spełnił oczekiwania zarówno nasz e, jak i naszych pracowników. Firma zdecydowanie rzetelna i godna polecenia. Dziękujemy!

Barbara S.

Współpraca bez zarzutu. Regularnie zamawiamy kostiumy do endermologii, części wymienne do urządzeń, korzystaliśmy też z pomocy serwisu. Zakupy przez stronę łatwe i szybkie. Realizacja zamówień bardzo sprawna. Naprawdę polecam.

Jolanta W.

Z firmą MROTEX współpracuję już kilka lat. Zamówienia dotyczą strojów do endermologii. Polecam Państwu oferowane przez firmę MROTEX stroje ponieważ są : trwałe, wygodne, można je prać, mają św ietne pudełko do przechowywania. Szczerze POLECAM! Pozdrawiam serdecznie

Izabela J.

Firma godna polecenia, profesjonalna, ale przede wszystkim serwis - zawsze pomocny i rzetelny :) Długo już współpracuje z firmą i śmiało mogę powiedzieć, ze jedna z najlepszych w Polsce!

Salon Monroe

Mrotex Group to bardzo rzetelna grupa osób. Współpracując z tą firmą wiemy, że zawsze możemy liczyć na pomoc w każdej kwestii. Pracują tu świetni szkoleniowcy z bogatą wiedzą medyczną. Dzięki urządzeniu zakupionemu u Mrotex Group nasz gabinet uczynił ogromny krok w rozwoju. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Agnieszki.

A. Ktlarek, Mabo Studio Piękności

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up