Serwis urządzeń medycznych i kosmetycznych

Firma Mrotex oferuje serwis urządzeń kosmetycznych i medycznych na terenie całej Polski. Jesteśmy dostępni przez cały tydzień i reagujemy zawsze natychmiast po zgłoszeniu. Naszym priorytetem jest szybka i skuteczna naprawa sprzętu. Zależy nam aby przerwa w wykonywanych zabiegach była jak najmniejsza. Jesteśmy świadomi, że w większości urządzenia te są niezwykle skomplikowane a metoda ich działania jest opatentowana. Jednak dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałym relacjom z producentami jesteśmy w stanie dotrzeć do wielu części zamiennych.

Nasi serwisanci posiadają ogromną wiedzę w zakresie budowy urządzeń do zabiegów dzięki czemu niezwykle szybko i trafnie potrafią określić rodzaj problemu i znaleźć rozwiązanie. Ciągłe rozwijają swoją wiedzę na międzynarodowych kongresach i spotkaniach serwisantów.

Brak regularnych przeglądów może doprowadzić do uszkodzeń, czego skutkiem może być konieczność wymiany drogich modułów. Prawidłowe funkcjonowanie sprzętu jest determinowane przez okresowe przeglądy i bieżącą kontrole.

Serwis - naprawy

Naprawy

Oferujemy profesjonalny serwis urządzeń medycznych i kosmetycznych!

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne zaplecze techniczne, ugruntowały nam pozycję lidera i godnego partnera na rynku, który profesjonalnie zajmie się opieką techniczną Państwa urządzeń.

Serwisujemy zarówno urządzenia medyczne jak i kosmetyczne na terenie całego kraju. Wśród naszych klientów są ośrodki SPA, prywatne gabinety medyczne i kosmetyczne, jak również osoby prywatne.

Oferta serwisu obejmuje: naprawę, diagnostykę, wymianę uszkodzonych akcesoriów oraz modernizację. Regenerujemy nakładki do Cellu M6 Keymodule®, Lipo M6®.

Bezpośredni dostęp do części zamiennych oraz stała współpraca z producentami pozwalają nam zaoferować fachowy i błyskawiczny serwis.

Szybka wycena naprawy

Jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem urządzenia Icoone na ternie Polski. Naszą specjalnością są urządzenia do masażu podciśnieniowego firmy LPG®. Posiadamy magazyn części zamiennych do tych urządzeń. Jesteśmy w stanie naprawić praktycznie każdą usterkę w tych urządzeniach. Naprawiamy węże podłączeniowe. Posiadamy obudowę głowicy kompatybilną z Cellu M6 Keymodule®.

My naprawiamy, a nie wymieniamy kosztowne moduły!!!.

Brak regularnych przeglądów może doprowadzić min. do zapchania filtra pompy, skutkiem jest słabsze podciśnienie oraz przegrzewanie się i wyłączanie urządzenia.

Serwisowane urządzenia:

 • Icoone - autoryzowany serwis
 • Cellu M6® IP/ ST (LPG)
 • Cellu M6® Keymodule™ I/ S (LPG)
 • Cellu M6® Keymodule™ 2 I/ S (LPG)
 • Lipo M6® (LPG)
 • Lift M6® (LPG)
 • Velashape
 • Wszystkie Mikrodermabrazje
 • Kombajny kosmetyczne z falami RF i Ultradźwiękami
 • Oxybrazje
 • Body Health
 • I wiele innych
Serwis - naprawy

P.P.H. Mrotex nie jest powiązany, autoryzowany ani zatwierdzony przez LPG SYSTEMS®. Znaki LPG SYSTEMS®, LPG®, ENDERMOLOGIE®, ENDERMO®, ENDERMOLOGIA®, CELLU M6®, LIPO M6®, LIFT M6®, LIPOMASSAGE™, LIPOMODELAGE™, LIFTMASSAGE™, LIFTMODELAGE™, ENDERMOLIFT™, and WELLBOX® są znakami towarowymi zarejestrowanymi we Francji i poza jej granicami przez LPG SYSTEMS®

Serwis - ekspertyzy i przeglądy

Ekspertyzy i przeglądy

Firma Mrotex oferuje Państwu profesjonalny serwis urządzeń kosmetycznych i medycznych. Zajmujemy się kompleksową obsługą serwisową sprzętów w gabinetach medycznych i kosmetycznych. Nasi serwisanci posiadają dostęp do wielu nietypowych części występujących w urządzeniach.

Każdy sprzęt pracujący z w tej branży powinien być poddawany przeglądom serwisowym przynajmniej raz do roku. Dzięki regularnym przeglądom mamy świadomość, że pracujemy na sprawnym sprzęcie a wykonywane zabiegi są zgodne z parametrami wymaganymi przez producenta. Urządzenia które pracują muszą być sprawne aby pomagały, a nie szkodziły pacjentom.

Oferujemy ekspertyzy i wyceny sprzętów medycznych i kosmetycznych dla potrzeb różnych instytucji.

Serwis - FAQ

Filtry w urządzeniach do masażu podciśnieniowego należy wymieniać zgodnie z informacją podaną przez producenta. Dla urządzeń Icoone zaleca się wymianę filtru co 50 roboczogodzin, dla urządzeń Cellu M6® KeyModule™ producent podaje liczbę 40 przepracowanych godzin. Najczęściej krótka informacja znajduje się również tuż przy gnieździe filtru. Niektóre filtry do starszych urzadzęń wymagają okresowego odkurzenia odkurzaczem (np. Cellu M6® IP/ST). Gdy urządzenie pracuje bardzo mało, zalecamy wymianę filtrów raz na rok.

Najczęstszą przyczyną słabszej siły ssania są zatkane filtry ograniczające przepływ powietrza w urządzeniu. Zalecamy sprawdzić stan filtrów i ich ewentualną wymianę. Gdy to nie pomoże warto zamówić przegląd urządzenia w naszym serwisie.

Przeglądy i czyszczenie urządzenia pomagają utrzymać je w należytej sprawności przez wiele lat. Nasi serwisanci w trakcie przeglądu potrafią ocenić zużycie kluczowych podzespołów. Często odwlekanie napraw prowadzi do poważniejszych usterek i znacznego podniesienia kosztów naprawy.

Uszczelki rolek zapewniają szczelność podczas zabiegów masażu podciśnieniowego i wpływają na uzyskiwane efekty zabiegów. Flapsy należy wymienić co 100 godzin, lub gdy widać znaczne ślady zużycia (rysy). Należy pamiętać, aby flapsy wyczyścić po każdym zabiegu, co pozwoli im bezawaryjnie przepracować nominalny czas 100 godzin.

Sklejenie głowicy jest rozwiązaniem wysoce niewskazanym ponieważ nie uzyska się odpowiedniej trwałości spoiny – głowica podczas zabiegu jest poddawana delikatnym naprężeniom. W naszej ofercie posiadamy korpusy głowic do wymiany. Są to kompatybilne zamienniki wysokiej jakości.

Wewnętrzne ściany nakładki Cellu M6® KeyModule™ muszą być idealnie gładkie i dopasowane szerokością do rolek, aby zapewnić szczelność podczas zabiegu. Wytartych obudów nie uszczelnia się ponownie, poniważ nie ma możliwości uzyskania wymaganej szczelności. Możemy zaoferować w takim przypadku wymianę obudowy nakładki na nową.

Pulsacja w trakcie zabiegu może być wynikiem zużycia modułu regulacji podciśnienia tzw. wyspy zaworowej. W naszym serwisie posiadamy wiedzę oraz niezbędne podzespoły do diagnozy oraz naprawy tego typu uszkodzeń.

Moc ssania urzadzenia jest ustalona przez producenta i nie można jej zwiększać. Jeżeli ssanie urządzenia jest zbyt słabe, należy poprosić o przegląd, w trakcie którego nasz serwisant zmierzy za pomocą przyrządu siłę podciśnienia urządzenia i porówna ją z wartościami fabrycznymi. Zdarzają się przypadki, gdy subiektywne odczucia pacjentów zmieniają się w trakcie serii zabiegów, podczas gdy urządzenie jest w pełni sprawne.

Węże w urządzeniach do masażu podciśnienowego w trakcie zabiegów są skręcane i naciągane, muszą zatem niezawodnie wytrzymać tego typu obciążenia. Zaklejenie bądź uszczelnienie rozerwanego węża jest rozwiązaniem które może powodować dalsze uszkodzenia w urządzeniu – np. zerwanie połączenia elektrycznego. Zalecamy wymianę węża podciśnieniowego na nowy przez naszych serwisantów, którzy sprawdzą szczelność połączenia i dadzą gwarancję na wykonaną usługę.

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up