09.02.2020

Cosmoprof Asia

W dniach 13- 15 Listopada 2019 w Hong Kongu odbyła się już 24 edycja edycja największych targów kosmetycznych Świata Cosmoprof Asia. Tradycyjnie całe wydarzenie miało miejsce w jednym z największych tego typu obiektów Hong Kong Convention & Exhibition Centre. Już od wtorku 12 listopada równolegle organizowane było wydarzenie współtowarzyszące czyli Cosmopack, na którym producenci opakowań pokazywali nowe trendy w tej dziedzinie.

Tegoroczny Cosmoprof to prawie 3000 wystawców z 48 krajów świata podzielonych na 6 różnych sektorów. Ponad 40 000 odwiedzających podczas całych targów odebrało swoje wejściówki i podziwiało najróżniejsze stoiska wystawców z całego Świata. Zespół Mrotex Group również wziął udział w tym wydarzeniu. Po długim locie skierowaliśmy się od razu do metra które zwiozło nas praktycznie bezpośrednio pod halę wystawienniczą. Szybko odebraliśmy nasze wejściówki i rozpoczęliśmy marsz po stoiskach. Praktycznie od razu po wejściu spotkaliśmy kilka znajomych twarzy oraz firm. Pierwszego dnia odbyliśmy wcześniej umówione spotkania i zobaczyliśmy przeróżne urządzenia kosmetyczne skierowane zarówno na rynek Azjatycki jak i Światowy. Całe targi były podzielone na takie sekcje jak Kosmetyki, Salon urody i Spa, Salon Fryzjerski, Paznokcie i akcesoria, Naturalnie i organicznie. Nas najbardziej interesowała sekcja poświęcona salonom urody oraz spa. Można było znaleźć wiele sprzętów oraz kosmetyków z całego świata. Wystawcy z Europy prezentowali swoje sprzęty w pierwszej części hali za nimi można było zobaczyć bardziej orientalne stoiska z Azji które cechowały różne kolory i orientalny wygląd. Wszyscy najwięksi producenci urządzeń pokazywali nowości oraz trendy na rynku. Całe targi były przesiąknięte kulturą Chin a występny artystyczne, tradycyjne tańce i muzyka tworzyły niezapomniany klimat. Samo poruszanie się na targach jest bardzo proste, duże korytarze między stoiskami pozwalają na swobodny przepływ ludzi, a częste punkty informacyjne i mapki zwiększają komfort odwiedzających. Ilość wystawców oraz ciekawych stoisk jest naprawdę bardzo duża. Dlatego w kolejnym dniu naszej wyprawy zdecydowaliśmy się również poświęcić cały dzień i jeszcze raz przejść całe targi. Sprzęty kosmetyczne z Azji zrobiły na nas wrażenie ponieważ z roku na rok poprawiają swoją jakość jednak do Europejskich i Amerykańskich producentów jeszcze im brakuje głównie wykończenia. Ilość firm które oferują sprzęty rośnie z roku na rok jednak aby wybrać dobre jakościowo oraz działające technologie potrzeba ogromnej wiedzy. Właśnie dlatego aby być ciągle na bieżąco z oferowanymi na rynku sprzętami jeździmy na takie wydarzenia sprawdzamy na własne oczy w które technologie warto inwestować oraz po gruntownej analizie dostarczamy specjalnie dla was tylko i wyłącznie sprawdzone sprzęty kosmetyczne i medyczne które dają gwarancję najlepszych rezultatów.

Podsumowując kolejny kongres Cosmoprof Asia był ogromnym wydarzeniem i wielkim sukcesem organizatorów. Sama wartość merytoryczna może równać się tylko i wyłącznie Europejskiej edycji tych targów Cosmoprof Bologna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu oraz z nowej wiedzy na temat sprzętów którą pozyskaliśmy w Hong Kongu.

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up