26.04.2024

Dlaczego Mrotex SERWIS

Serwis Mrotex

W Mrotex wiemy, jak kluczowe jest utrzymanie Twojego sprzętu w perfekcyjnym stanie. Nasza oferta serwisowa obejmuje kompleksową opiekę nad urządzeniami do masażu podciśnieniowego. Oferujemy naprawę urządzeń, jak i regularne przeglądy, co gwarantuje ich niezawodność i długotrwałe działanie.

Serwis mobilny

Nasz mobilny serwis urządzeń kosmetycznych jest dostępny w całym kraju, co umożliwia szybką reakcję i minimalizację przestojów w Twoim gabinecie. Jeśli Twój salon jest po drugiej stronie Polski, a nagła awaria nie pozwala Ci na zachowanie ciągłości w wykonywaniu zabiegów – nie zastanawiaj się i zadzwoń do Mrotex! Zaufaj naszym ekspertom, którzy dzięki ogromnej wiedzy technologicznej zapewniają najwyższej jakości obsługę i szybko uporają się z każdą usterką. Nasze usługi serwisowe są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Bez względu na to, czy potrzebujesz pilnej naprawy, czy też planowego przeglądu, jesteśmy gotowi do działania. Utrzymujemy maszynę w najlepszej formie, abyś mógł bez przeszkód realizować swoje usługi, niezależnie z której części Polski jesteś.

Części zamienne

Przy pielęgnacji urządzenia należy pamiętać o rutynowych przeglądach i wymianie wyeksploatowanych pod wpływem czasu i pracy części. W Mrotex oferujemy sprzedaż części do urządzeń zabiegowych. Jeśli Twoje nadszarpnięte zębem czasu uszczelki, lub pęknięty wąż wymaga wymiany – zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego na mrotex.com/shop

Niechciane skutki

Należy pamiętać, że brak regularnych przeglądów może spowodować poważne uszkodzenia aparatury do masażu próżniowego. Może to skutkować wymianą najważniejszych modułów, co sprowadzi się do wysokich kosztów. Jeśli od dłuższego czasu nie oddałeś urządzenia do przeglądu – nie czekaj. Im dłużej z tym zwlekasz tym większe mogą być wydatki. Z tego tytułu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej.
Więcej informacji znajdziesz pod linkiem https://www.mrotex.com/uslugi/serwis

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up