08.03.2024

Dzień Kobiet

Kochane! Z okazji waszego święta życzymy wam abyście zawsze chodziły wesołe i uśmiechnięte od ucha do ucha, żeby spełniły się wszystkie wasze plany i marzenia oraz aby żadne zmartwienie czy chwilowe trudności nie zaburzyły wam pogody ducha. 8 Marca to wyjątkowe święto, w którym celebrujemy kobiecość – zarówno Panie jak i Panowie. Tym samym przychodzimy do Was z kilkoma pomysłami na prezent z okazji dnia kobiet.

Masaż podciśnieniowy

Masaż próżniowy to bezinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę, który wykonuje się specjalnie stworzoną do tego głowicą z dwiema ruchomymi, pracującymi rolkami. Masaż podciśnieniowy to idealny zabieg pod względem usunięcia nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Masaż próżniowy przywraca pożądane proporcje ciała, podkreśla talię, ujędrnienia skórę, a nawet zwiększa odporność, poprawiając przepływ limfy w organizmie. Idealna sylwetka na lato? Z odpowiednio przygotowanymi ćwiczeniami i planem treningowym połączonymi z masażem podciśnieniowym gwarantujemy Wam pozytywne efekty już po pierwszym zabiegu!

Masaż relaksacyjny

Każda kobieta zasługuje na chwilę dla siebie – chwilę na relaks. Wracając po ciężkim dniu z pracy często marzymy o zamknięciu się w zaciszu na zasłużony odpoczynek. W tym przypadku serdecznie polecamy masaż relaksacyjny z olejkami eterycznymi, masaż gorącymi kamieniami czy masaż kobido. Spokojna muzyka w tle, przyjemny zapach olejków i kadzidełek połączone z masażem w moment pozwolą zapomnieć o stresie całego tygodnia dając Ci ten krótki czas na regeneracje i odprężenie.

Celebruj swoją kobiecość

W tym wyjątkowym dniu możesz skupić się na sobie, zasługujesz na to! Celebruj ten czas oddając się ulubionym aktywnościom, sprawy codzienne mogą poczekać do jutra. Z tej okazji zapraszamy was do naszej kliniki – szeroka oferta zabiegowa na pewno pozwoli Ci znaleźć coś dla siebie. Jeśli jednak masz ochotę na kolację w restauracji, albo wieczór z opakowaniem ulubionych lodów przed telewizorem – zrób to! To jest moment dla Ciebie.

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up