10.02.2020

Kostium ze stopą czy bez?

Zabiegi wykorzystujące masaż podciśnieniowy stają się coraz bardziej popularne. Aby przeprowadzić je w bezpieczny i higieniczny sposób niezbędny jest specjalny kostium, który nie tylko zabezpiecza skórę w trakcie zabiegu, ale także ułatwia jego wykonanie i zapewnia komfort zarówno klientom jak i terapeutom.

Istniejąca od 1988 roku polska firma Mrotex jest kluczowym producentem takich kostiumów na rynku światowym. Nasi klienci cenią sobie jakość wykonania, piękny zapach strojów i starannie zapakowane przesyłki. W ofercie znajdują się kostiumy białe i szare w pełnej rozmiarówce, a także z zabudowaną stopą lub bez niej. Ostatnia możliwość często zastanawia naszych klientów, gdyż nie są pewni która opcja sprawdzi się bardziej w ich gabinecie. Jaki zatem kostium wybrać – ze stopą czy bez?

Kostium z zabudowaną stopą – w jakim przypadku wybrać taką opcję?

  • Jest on dedykowany osobom, które cenią sobie dyskrecję, a odsłonięcie stóp mogłoby wywołać u nich zakłopotanie.
  • Polecany jest również klientom, którzy mają problemy z krążeniem, a ich stopy zwykle są zimne.
  • Sprawdzi się także w okresie jesienno – zimowym i u osób wrażliwych na chłód.
  • Jest niezbędny przy drenażu limfatycznym ICOONE®, który obejmuje również stymulację punktów na stopie.

Kiedy zatem sprawdzi się kostium bez wbudowanej stopy?

  • Dla bardzo wysokich klientów, dla których standardowe rozmiary mogłyby się okazać niewystarczające, a nogawki za krótkie.
  • Dla gabinetów, które mają potrzebę połączenia masaży podciśnieniowych z pielęgnacją stóp w tym samym czasie (tzw. zabiegi ekspresowe).
  • W okresie letnim, gdy podczas upałów każda dodatkowa warstwa materiału powoduje dyskomfort.

Przy wyborze kostiumów trzeba przede wszystkim rozważyć zapotrzebowania i specyfikę osób, które odwiedzają nasz salon oraz przygotować się na nietypowe sytuacje – warto mieć pod ręką różne opcje. A co wtedy, gdy żaden ze standardowych rozmiarów i typów nie odpowiada potrzebom naszych klientów? W takim przypadku firma Mrotex oferuje indywidualne uszycie stroju na określony wymiar.

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up