24.02.2020

Kostiumy męskie, kostium w rozmiarze niestandardowym Debora

Coraz częściej w gabinetach kosmetycznych możemy spotkać mężczyzn. Panowie chętnie korzystają z zabiegów masażu podciśnieniowego ponieważ masaż ten nie tylko świetnie modeluje sylwetkę, ale w zbliżającym się czasie pomaga w przygotowaniu mięśni oraz całego ciała do sportów zimowych. Aby ułatwić Panom korzystanie z takich zabiegów stworzyliśmy nasze kostiumy Bodysuit Standard dla Mężczyzn.

Podobnie jak w ofercie kostiumów damskich klient może wybrać zarówno kolor kostiumu jak i to czy kostium ma posiadać zakrytą czy otwartą stopę. Dla Panów szczególnie polecamy kostiumy grafitowe ponieważ ten unikalny kolor sprawia, że całe ciało jest zakryte. Dzięki temu klient czuje się bardziej komfortowo podczas wykonywanego zabiegu.

Nasz kolejny produkt szyty wyłącznie dla Panów to grafitowe koszulki. Występują one w dwóch rozmiarach. Koszulka świetnie sprawdza się u klientów, którzy nie chcą przebierać się w kostium całościowy kiedy korzystają z zabiegów miejscowych np. na ramiona, brzuch czy plecy.

Aby dostosować rozmiar kostiumu do klienta polecamy przed zakupem skorzystać z podanej na naszej stronie mrotex.com tabeli rozmiarów. Dzięki temu łatwo i szybko na podstawie wzrostu oraz wagi klienta dostosujemy do niego kostium. Warto pamiętać, że dobrze dobrany kostium wpłynie na jakość zabiegu. Zbyt mały kostium utrudnia odpowiedni przepływ krwi oraz limfy, natomiast zbyt duża ilość materiału utrudni pracę głowicy. W stałej ofercie mają Państwo do wyboru kostiumy w rozmiarach S-XXL natomiast wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów na specjalne zamówienie szyjemy kostiumy o niestandardowych wymiarach dzięki temu z zabiegu może skorzystać każdy kto tego potrzebuje, bez względu na swój rozmiar.

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up