19.04.2024

Kostiumy zabiegowe

Mrotex Group jest dystrybutorem urządzeń zabiegowych oferuje serwis urządzeń do masażu próżniowego ale przede wszystkim jesteśmy producentem kostiumów do masażu podciśnieniowego. Jako producent kostiumów budujemy naszą pozycję na światowym rynku beauty od ponad 20 lat. Doskonalona od 2001 roku procedura produkcyjna strojów zabiegowych daje gwarancje, wysokiej jakości kombinezonów dedykowanych pod zabieg masażu podciśnieniowego modelującego sylwetkę.

Kostiumy standard

Kostiumy STANDARD to specjalistyczny strój do masażu próżniowego, zapewniający komfort i higienę podczas zabiegów kosmetycznych, medycznych i rehabilitacyjnych. Kombinezon jest niezbędny w masażu podciśnieniowym redukującym cellulit. Strój wyprodukowany jest z elastycznego materiału idealnie dopasowującego się do ciała, co zapobiega szczypaniu skóry i zaciągania włosów. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego splotu przędzy intymne miejsca są mniej przezroczyste.

Warianty kostiumowe

Z racji tego, że coraz więcej Panów decyduje się na masaż podciśnieniowy, stworzyliśmy dwie wersje kostiumów – męskie i damskie. Kostiumy zabiegowe można wybrać zarówno w kolorze szarym jak i białym, ze stopą, lub bez stopy. Własna produkcja pozwala nam realizować nietypowe zamówienia dla najbardziej wymagającego klienta.

Dodatki do kostiumów

Mrotex Group oferuje wiele dodatków do kostiumów zabiegowych. Największą popularnością cieszy się woreczek satynowy, który służy do przechowywania kostiumu przez pacjenta pomiędzy zabiegami. Alternatywą do woreczka satynowego jest kosmetyczka. Wykonana z trwałego materiału i zamykana na zamek błyskawiczny, długo służy klientom wyglądając przy tym bardzo szykownie. Mamy również do dyspozycji majtki zabiegowe, dzięki którym najbardziej nieśmiali klienci gabinetów będą mogli pozostać w swojej strefie komfortu podczas zabiegu. Największym hitem pośród dodatków jest możliwość nadruku logo gabinetu na kostiumie. Wystarczy wysłać nam logo w jak najwyższej jakości, a my naniesiemy je na Twój kostium.

Wszystkie nasze kostiumy zabiegowe do masażu podciśnieniowego można zamówić w sklepie internetowym na shop.mrotex.com

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up