23.09.2019

Leczenie defektów skórnych technologią OneTec

Zmiany skórne nie są tylko defektem wizualnym, ale mogą też niekorzystnie wpływać na zdrowie człowieka. Chcąc pomóc takim osobom w poprawie ich komfortu i zadowolenia ze swojego wyglądu, specjaliści opracowali technologię OneTec, która umożliwia usunięcie niechcianych defektów skóry. Cieszy się ogromną popularnością ze względu na natychmiastowe efekty, widoczne od razu po zabiegu, jak też wysoki poziom bezpieczeństwa. Do wykonania zabiegu potrzebne jest specjalne urządzenie, wykorzystujące zjawisko koagulacji.

Jak to działa?

Aby lepiej zrozumieć wpływ technologii OneTec na skórę człowieka, należy poznać sposób działania nowoczesnego urządzenia. Jego producentem jest niemiecka firma Premium Aesthetic, która od ponad 30 lat zajmuje się opracowywaniem metod z zakresu leczenia problemów skórnych. Na podstawie wieloletnich badań oraz aktywnych poszukiwań możliwie jak najbardziej bezinwazyjnej metody leczenia, stworzyli urządzenie OneTec. Zastosowano w nim RSW, czyli spektrum fal radiowych. Urządzenie posiada kilka gotowych programów, pozwalające na wybór tego, które najlepiej odpowiada konkretnym potrzebom skóry pacjenta. Mikroprocesor steruje długością impulsów, natężeniem i częstotliwością.

Zmiany skórne niszczą prądy o wysokiej częstotliwości, jakie wytwarzane są przez urządzenie. Ponadto emisja ciepła wywołuje termiczne uszkodzenia białek, które znajdują się w tkankach. Urządzenie posiada kilka końcówek, które podobnie jak programy wybieramy na podstawie analizy zmian. Zawsze uwzględniamy poziom uszkodzenia skóry, głębokość zmiany, jej lokalizację i wielkość.

Bezinwazyjna poprawa wyglądu skóry

Technologia OneTec cechuje się wszechstronnością działania oraz szerokim zakresem wykorzystania. Pozwala usunąć zarówno mniejsze zmiany skórne, jak też większe i bardziej widoczne. Skutecznie pozbywamy się naczynek oraz naczyniaków. Bardzo dobrze sprawdzi się przy skutkach starzenia się organizmu, widocznych na zewnątrz, czyli przy zmarszczkach, przebarwieniach i plamach starczych. Zabieg możemy polecić pacjentom z pajączkami i włókniakami. Przeprowadzany jest we wszystkich miejscach na ciele.

Urządzenie, które warto mieć w swoim gabinecie

OneTec pojawia się w gabinetach coraz częściej, co jest uwarunkowane skutecznością zabiegu oraz uniwersalnością sprzętu. Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny, co ma bardzo duże znaczenie dla pacjenta, jak i jego komfortu. Trwa krótko, podobnie jak okres rekonwalescencji. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i posiada liczne gotowe programy. Przede wszystkim jednak efekty są widoczne natychmiast, co pozwala pacjentowi uznać, że podjął najlepszą decyzję, poddając się zabiegowi OneTec.

Problemy skórne bardzo często mają niekorzystny wpływ na ogólne samopoczucie człowieka. Widoczne zmiany powodują, że ludzie tracą pewność siebie i nie potrafią cieszyć się codziennością. OneTec jest dla wielu przepustką do nowego życia. Przywraca radość, satysfakcję ze swojego wyglądu, lecz przede wszystkim uszczęśliwia tych, którzy wciąż nie pogodzili się ze swoimi defektami.

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up