03.08.2020

Masaż podciśnieniowy latem. Odpoczywaj i wyszczuplaj ciało!

Ulga dlLato to czas, kiedy możemy okrycia wierzchnie zamienić na lżejsze ubrania, pokazać nogi, odkryć ramiona i na plaży zaprezentować się w modnym bikini. To również okres odpoczynku, wyczekiwanego przez długie miesiące. Chcemy go poświęcić na relaks, nie martwiąc się przy tym o defekty naszego ciała, które niestety często tak bardzo nam przeszkadzają, że jesteśmy ograniczeni w wyborze letnich stylizacji. A gdyby tak połączyć przyjemne z pożytecznym i podarować sobie prezent w postaci modelującego masażu?

Jak działa masaż podciśnieniowy?

Masaż podciśnieniowy jest uznawany za alternatywę dla liposukcji. Jest zabiegiem nieinwazyjnym i przyjemnym, bardzo odprężającym oraz pozwalającym na relaks i odpoczynek. W trakcie jego trwania dzięki urządzeniu, wytwarzającemu podciśnienie poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej i jednocześnie stymulowany jest proces produkcji włókien kolagenowych. Masaż oddziałuje na ciało z dużym naciskiem, koncentrując się przy tym przede wszystkim na tkance łącznej skórnej i podskórnej. Organizm znacznie skuteczniej wydala toksyny i tłuszcz. Ponadto, masaż podciśnieniowy stymuluje skórę do odnowy biologicznej. Dzięki temu wygładza ją oraz uelastycznia. Możliwe jest zatem pozbycie się nieestetycznego cellulitu, który to jest częstym powodem zakrywania ciała latem pod dłuższymi spodniami i sukienkami.

Masaż podciśnieniowy pobudza przepływ limfatyczny i stymuluje układ krwionośny. Sprzyja to usuwaniu nagromadzonej w organizmie tkanki tłuszczowej, lecząc uszkodzone tkanki łączne oraz zmniejszając obrzęki.

Przyjemne modelowanie

Zabieg wykonywany jest przy pomocy profesjonalnego urządzenia do masażu podciśnieniowego - Cellu M6®. Pacjentka zakłada specjalny kombinezon, który chroni skórę przed bezpośrednim kontaktem z głowicami urządzenia. Głowica składa się z niezależnie pracujących rolek, a także komory ssącej. Na skutek powstałego ciśnienia między rolki zasysany jest fałd skórny, który jest rolowany w przód, tył, do środka i na zewnątrz. Tkanka zostaje pobudzona do odnowy i regeneracji, a metabolizm przyspiesza. Dzięki tym procesom zachodzi wzmożone spalanie tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu oraz obrzęków, poprawa elastyczności skóry, a także wymodelowanie sylwetki i nadanie jej odpowiednich kształtów.

Efekty dostrzegamy już po pierwszej wizycie, dlatego warto skorzystać z masażu podciśnieniowego przed wakacyjnym wyjazdem. Aby jednak zmiany były bardziej spektakularne i trwałe, zaleca się wykonanie serii masaży od 10 do 12, powtarzanych 2 razy w tygodniu. Kurację można powtarzać 2-3 razy w ciągu roku, jednak równie dobrym rozwiązaniem są regularne zabiegi podtrzymujące co najmniej raz w miesiącu.

Masaż podciśnieniowy oddziałuje na skórę i ciało wielokierunkowo, wspiera wiele obszarów, przez co pozwala na uzyskanie trwałych efektów. Wyraźnie poprawiona zostaje jakość tkanki, a także jędrność skóry. Kobiety zauważają zmniejszenie obwodów w tych partiach ciała, które były poddawane masażowi. To jedna ze najbardziej skutecznych, a zarazem nieinwazyjnych metod zwalczania cellulitu, który bardzo trudno jest zaakceptować wielu kobietom.

Odpoczywaj, ale nie rezygnuj z pięknej sylwetki! Chcąc podtrzymać efekty zabiegowe, stosuj zdrową i zbilansowaną dietę, a także postaw na częstszą aktywność fizyczną.

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up