22.10.2020

Meble REMWYSTRÓJ – WIZYTÓWKA SALONÓW I GABINETÓW

Wystrój salonu fryzjerskiego, barberskiego czy gabinetu kosmetycznego to jedna z pierwszych kwestii, na które zwraca uwagę klient. Jest to też niezaprzeczalnie jeden z najważniejszych punktów strategii marketingowej: ma odzwierciedlać jakość wykonywanych usług, zaangażowanie właścicieli i ich podejście do klienta. Przy urządzaniu wnętrza właściciel musi brać po uwagę coś więcej niż tylko wygląd wybranego wyposażenia. Biorąc pod uwagę, że w ciągu dnia przez salon kosmetyczny czy gabinet zabiegowy przewijać się będzie kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu klientów, konieczna jest pewność, że wybrany sprzęt jest najwyższej jakości, dostosowany do warunków na jakie będzie narażony.

NIE TYLKO JAKOŚĆ ZABIEGÓW

Wybierając idealne miejsce na zabiegi, klient nie opiera się wyłącznie na opiniach co do jakości usług oferowanych przez salon. Równie ważne jest wrażenie estetyczne, samopoczucie w trakcie zabiegów odgrywa przecież rolę kluczową. Jeśli po wejściu do gabinetu lub salonu w oczy rzuci nam się zaniedbane, nieestetyczne wnętrze – prawdopodobnie już do niego nie wrócimy. Oczywiście ważnym jest, aby kolorystyka, dodatki i ogólny wystrój salonu tworzyły spójną całość, ale to głównie meble mają bezpośredni wpływ na komfort i wygodę klienta.

Masaż nie jest wskazany w przypadku osób z infekcjami i uszkodzeniami skóry. Nie powinny z niego korzystać również kobiety w I trymestrze ciąży i matki karmiące.

Najnowszej generacji medyczne urządzenia do masażu tego typu, których praca opiera się na opatentowanej technologii Roboderm pozwalają na pracę na skórach luźnych i naczyniowych a praca dwiema głowicami równocześnie skraca czas zabiegu i oczekiwania na efekty zabiegowe.

REM – BRYTYJSKA GWARANCJA JAKOŚCI

Marka REM to brytyjski producent z ponad 100 letnim doświadczeniem w tworzeniu najwyższej jakości mebli do salonów kosmetycznych, fryzjerskich a także barberskich. Dzięki zakładowi produkcyjnemu, który może pochwalić się wykwalifikowaną siłą roboczą i najnowocześniejszą technologią, REM tworzy szeroką gamę wyjątkowych mebli salonowych, dostępnych w różnych wykończeniach i kolorach. Ogromnym ułatwieniem dla klienta będzie z pewnością wewnętrzne centrum projektowe REM, które umożliwia wykonanie wizualizacji 3D. Marka REM, poza walorami estetycznymi, oferuje klientom najwyższą jakość wykonania i obsługę posprzedażową. Jako, że wszystkie produkty powstają w fabryce w Wielkiej Brytanii, producent może również zapewnić profesjonalny i szybki serwis. W ofercie marki REM można znaleźć zarówno modele nowoczesne, nadążające za obecnymi trendami, jak i meble o charakterze vintage, przywodzące na myśl tradycyjne salony fryzjerskie i barberskie, które niejednokrotnie oglądamy w starych, angielskich filmach. Proponowane przez markę kolekcje i zestawy ułatwiają zachowanie jednolitego stylu, a także mogą być inspiracją podczas tworzenia projektu.

JEDYNY DYSTRYBUTOR W POLSCE

Firma Mrotex jest wyłącznym dystrybutorem marki REM w Polsce i oferuje kompleksowe wsparcie w procesie wyboru produktów. Czyni to składanie zamówień niezwykle prostym i nieskomplikowanym, zajmujemy się realizacją od pierwszego do ostatniego etapu, pomagając klientom urzeczywistnić wizję swojego idealnego salonu lub gabinetu.

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up