23.01.2024

Nowy rok, nowa ja!

Emocje po sylwestrowej zabawie już opadły. Możemy śmiało wrócić do normalności i wejść w 2024 rok z nową energią. To doskonały czas, żeby wyznaczyć sobie nowe cele i postanowienia noworoczne. Najważniejsze jest zdrowie i to na nim powinniśmy skupiać się najbardziej, a co za tym idzie – dbać o siebie i o swoją formę przy rychło zbliżającej się wiośnie. Jest wiele sposobów na utrzymanie organizmu w jak najlepszej kondycji – od zdrowej diety i nawyków po ćwiczenia i dopasowane do indywidualnych potrzeb zabiegi medyczne.

DIETA

Zbilansowana dieta jest kluczem do prawidłowego działania organizmu. Odpowiednia proporcja białka, tłuszczy i węglowodanów w diecie stymuluje procesy zachodzące w naszym ciele. Istotne są również nawyki żywieniowe. Najbardziej korzystnie jest spożywać 4 – 5 posiłków dziennie w odstępie od 3 – 4 godzin, pamiętając o tym, by nie jeść tuż przed snem i by ostatni posiłek nie był wysoko kaloryczny.

ĆWICZENIA

Wraz z nowym rokiem przychodzą nowe postanowienia. Zadbanie o siebie i o swoje zdrowie to punkt obowiązkowy na każdej liście. Ćwiczenia, zbilansowana dieta i konsekwencja w tych działaniach szybko pozwolą Wam zaobserwować pierwsze efekty. Aktywność fizyczna, oprócz oczywistych efektów wizualnych, zwiększa również produkcję endorfin, co skutkuje poprawą nastroju. Warto poświęcić chociaż godzinę dziennie na krótki trening i sprawić sobie odrobinę szczęścia.

ZABIEGI

Żeby uzyskać jak najlepsze efekty warto wspomóc szlifowanie formy konkretnymi zabiegami modelującymi sylwetkę. Świetnie sprawdzającym się zabiegiem jest masaż podciśnieniowy, pozwalający na zachowanie właściwych proporcji ciała i ujędrnia skórę. Pomocne są też zabiegi z wykorzystaniem fali ultradźwiękowej, skutecznie rozbija zgromadzoną tkankę tłuszczową.

Z postanowieniami bywa różnie – jedni się ich trzymają, inni zapomną o nich po tygodniu. Jednak utrzymanie systematyczności ćwiczeń, wspomaganie ich zabiegami i bezwzględna szczerość wobec siebie zagwarantuje Wam świetną formę na lato i zwyczajnie… da radość i zadowolenie z siebie.

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up