28.03.2024

shop.mrotex.com

Aby na bieżąco śledzić ofertę Mrotex Group oraz szybko i łatwo składać zamówienia warto odwiedzać nasz sklep internetowy. Znajduje się tam pełna oferta kostiumów zabiegowych, filtry do urządzeń, części oraz inne niezbędne akcesoria do waszych urządzeń. Zamawiając w sklepie macie stały dostęp do swoich zamówień których statusy na bieżąco aktualizujemy.

Kostiumy zabiegowe

W sklepie internetowym Mrotex możecie zamawiać dowolne kostiumy – ze stopą lub bez, białe albo szare, męskie i damskie. Dzięki intuicyjnej w obsłudze stronie złożenie zamówienia zajmuje chwilę .

W momencie wyboru rozmiaru kostiumu macie możliwość wyboru dodatków, takich jak woreczki satynowe, bielizna zabiegowa, kosmetyczka na kostium lub indywidualny kartonik. Aby dać naszym klientom możliwość personalizacji
i stworzenia wyjątkowego produktu oferujemy również możliwość nadruku LOGO Waszego gabinetu na kostiumie, jak i woreczku satynowym. Warto wspomnieć, że możecie zamówić również szare koszulki zabiegowe dla mężczyzn.

Akcesoria zamienne kompatybilne z urządzeniami CELLU M6®

W sklepie online oferujemy szeroki wachlarz akcesoriów oraz części do urządzeń zabiegowych. Znajdują się tam wszystkie rodzaje filtrów powietrza m uszczelki do głowic oraz części zamienne do wielu modeli CELLU M6®

Promocje

Warto korzystać ze sklepu również ze względu na częste promocje skierowane wyłącznie do klientów składających zamówienia online. Promocje bywają różne – od darmowej dostawy po gratisowy kostium lub filtr do urządzenia. Nie ma czasu na zastanawianie się – założenie konta w sklepie nic nie kosztuje, a można tylko zyskać! Śledźcie nasze Social Media i stronę internetową to na pewno nie przegapicie nowych promocji.

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up