07.10.2021

Skuteczna metoda walki z rozstępami

Problem rozstępów dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Najczęściej pojawiają się w okresie młodzieńczym oraz w czasie zmian hormonalnych, jak np. podczas ciąży. Zdarza się, że rozstępy pojawiają się w okresie rozbudowy tkanki mięśniowej lub tłuszczowej. Nieestetyczne, białe paski pojawiają się najczęściej na udach, pośladkach, brzuchu, czasem również na piersiach. Czy istnieje skuteczna metoda walki z rozstępami?

Masaż podciśnieniowy

Jeśli szukasz rozwiązania tego problemu, jesteś w dobrym miejscu. Zabieg masażu podciśnieniowego cieszy się coraz większą popularnością, dzięki czemu zyskuje nowe grono zwolenników. Rozstępy, zmora wielu kobiet i mężczyzn, pojawiają się nawet u osób o wysokim stopniu aktywności fizycznej i wyrzeźbionych sylwetkach. Niestety, ćwiczenia, kremy, masaże manualne mogą nie dawać spektakularnych efektów. Istnieje, jednak inna metoda, dzięki której możemy pozbyć się rozstępów.
Masaż podciśnieniowy, bo o nim mowa, pozwoli Ci uwolnić się od nieestetycznego problemu.

Rozstępy są wynikiem rozciągania skóry w skutek szybkich zmian sylwetki lub zmian w gospodarce hormonalnej. Najczęściej związane są z szybkim przybieraniem na wadze, zmianami ciała w okresie dojrzewania, czy w okresie ciąży. Zdarza się również, że osoby intensywnie uprawiające sport, spotykają się z problemem rozstępów w związku z szybkim rozrostem tkanki mięśniowej. Szybko rozciągająca się skóra, produkuje za mało włókien kolagenowych i staję się osłabiona, co prowadzi do występowania rozstępów. W początkowej fazie rozstępy mają kolor czerwony, często skóra w tych miejscach piecze lub swędzi, jest to najlepszy czas na rozpoczęcie serii zabiegowej w celu ich usunięcia. W późniejszym czasie, rozstępy zmieniają swój kolor na biały i walka z nimi może być bardziej czasochłonna i trudniejsza.

Masaż podciśnieniowy jest wykonywany przy pomocy urządzenia Icoone, wyposażonego w głowice z rolkami. Umieszczone w rolkach mikrootwory, wywołują multi mikrostymulację. Dzięki temu urządzenie Icoone umożliwia wielowymiarowy masaż całego ciała. Podczas zabiegu fałd skórny zostaje zassany pomiędzy masujące rolki na skutek wytworzonego podciśnienia. Aby zapobiec uszkodzeniom skóry oraz zapewnić maksymalny komfort przeprowadzanego zabiegu, klient zakłada specjalny kombinezon zabiegowych. Kostium dokładnie przylega do ciała i pozwala specjaliście dostrzec wszelkie zmiany, które mogą wymagać szczególnej uwagi. Zabieg masażu podciśnieniowego cieszy się opinią zabiegu relaksującego i odprężającego. Klientki z chęcią wracają na kolejne zabiegi. A warto pamiętać, że aby cieszyć się rezultatami tego typu masażu, należy wykonać cała serię, która powinna zawierać min. 10 zabiegów. Tylko systematyczność i regularność przeprowadzonej serii, da oczekiwane rezultaty. Ten rodzaj masażu wpływa przede wszystkim na pracę układu limfatycznego, pobudzając go do pracy, co przekłada się bezpośrednio na wygląd skóry. Oprócz widocznego zmniejszenia problemu rozstępów, masaż podciśnieniowy posiada jeszcze kilka zalet. Jest to również popularna metoda walki z cellulitem. Kobiety na całym świecie pokochały ten zabieg, właśnie ze względu na wspaniałe działanie antycellulitowe. Dzięki poprawie funkcjonowania układu limfatycznego skóra jest wygładzona i ujędrniona, a centymetry w obwodach znikają.

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up