27.01.2020

W jaki sposób się pozbyć cellulitu? Najskuteczniejsze zabiegi

Z cellulitem walka często jest nierówna, co wynika z braku wiedzy na temat skutecznej taktyki, która pomogłaby go pokonać. Problem dotyczy kobiet, zmagających się z nadmiernymi kilogramami – nadwagą, czy nawet otyłością. Niekiedy jednak cellulit pojawia się na ciele stosunkowo szczupłych pań. Wynika to ze stosowania niezbilansowanej i niekoniecznie zdrowej diety, a także braku aktywności fizycznej. Na drogeryjnych półkach spotkać można wiele balsamów i innych kosmetyków, które mają pomóc w usunięciu niechcianych zmian. Efekty jednak nie są w żaden sposób zadowalające. Znacznie skuteczniejsze są profesjonalne zabiegi kosmetyczne.

Zabieg z wykorzystaniem ICOONE®

ICOONE® jest urządzeniem wielofunkcyjnym, który znalazł swoje zastosowanie w zwalczaniu zmian i defektów skóry twarzy i całego ciała. Jego działanie bazuje na podciśnieniu, które wytwarza. Jest to zabieg bezinwazyjny i niewymagający rekonwalescencji. Zabieg składa się z dwóch etapów. Pierwszy to drenaż, czyli masaż, wzmagający przepływ krwi w wybranej partii ciała. Przekłada się to na pobudzenie mechanizmów samoodnowy skóry. Drugi etap to Focus, który ma przeciwdziałać konkretnemu problemowi, w tym przypadku jest to cellulit.

Z ICOONE® wykonywany jest masaż podciśnieniowy, który skutecznie redukuje tkankę tłuszczową, a także ujędrniając i wygładzając skórę, również cellulit.

Karboksyterapia. Nieoceniona moc dwutlenku węgla

Jest to zabieg, w trakcie którego główną rolę odgrywa dwutlenek węgla. Pozytywnie wpływa na włókna kolagenowe oraz główne struktury naczyniowe. Karboksyterapia znalazła swoje zastosowanie w leczeniu chorób, które są związane z niewydolnością żylną. Podczas zabiegu pod skórę, z wykorzystaniem specjalistycznego urządzenia, wstrzykiwany jest dwutlenek węgla. Jego zadaniem jest usprawnienie metabolizmu komórkowego. Podane substancje poprawiają krążenie i jednocześnie stymulują proces odnowy komórkowej. W rezultacie skóra jest wygładzona, ujędrniona i bardziej elastyczna. W zależności od stopnia zaawansowania problemu i efektów, jakie chcemy osiągnąć, zaleca się przeprowadzenie od 4 do 6 sesji zabiegów.

Mezoterapia bezigłowa, czyli zabieg „pod napięciem”

Pojawienie się mezoterapii bezigłowej zrewolucjonizowało medycynę estetyczną. To zabieg bezinwazyjny oraz bezbolesny, stanowiący odpowiedź na potrzeby i oczekiwania współczesnych klientek, które obawiały się podobnego zabiegu z wykorzystaniem igieł. W tym przypadku kluczowe jest zjawisko elektroporacji. Używa się specjalnej fali elektromagnetycznej, która występuje pod postacią impulsów. Mezoterapia bezigłowa skutecznie odżywia skórę i umożliwia wtłaczanie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry. Małe dawki substancji aktywnych podawane są śródskórnie w odpowiednie miejsca. Dzięki temu szybko dostrzegalne są pierwsze efekty.

Cellulit to niechciany gość na naszej skórze. Najczęściej pojawia się na udach, pośladkach i brzuchu. Kobiety bardzo dobrze radzą sobie z maskowaniem niedoskonałości. Ale czy nie każda z pań chciałaby pokazać się w bikini na plaży?

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up