03.11.2021

Zabieg masażu podciśnieniowego na twarz

Z wiekiem skóra twarzy traci swoją jędrność i pojawiają się na niej zmarszczki. Czynniki zewnętrzne takie jak ekspozycja na słońce, zanieczyszczenia powietrza, czy stres wpływają znacząco na wygląd skóry. Specjaliści wciąż szukają skutecznej metody walki z oznakami starzenia. Już po 25 roku życia nasz organizm zmniejsza produkcję kolagenu oraz elastyny, kluczowych elementów utrzymujących jędrność naszej skóry. Z wiekiem zmienia się również owal twarzy, a skóra traci swój młodzieńczy blask.

Czynniki wpływające na starzenie się skóry

Na starzenie skóry twarzy wpływa wiele czynników. Jednak jednym z nich, który znacząco może przyspieszyć starzenie skóry jest stres. W obecnych czasach każdego z nas stres dotyka niemal każdego dnia, co postarza cerę i pozbawia ją blasku. Nadużywanie alkoholu oraz palenie papierosów również wpływa negatywnie na wygląd naszej skóry. Skóra staje się matowa i poszarzała. Te czynniki wpływają także na pojawianie się niedoskonałości, które dodatkową pogarszają stan skóry twarzy. Za mała ilość snu przyczynia się do powstawania nieestetycznych opuchnięć pod oczami, które optycznie pogarszają wygląd twarzy. Należy również pamiętać, że nadmierna ekspozycja na słońce przyspiesza starzenie się skóry, na skutek uszkadzania kolagenu i elastyny przez promieniowanie UV. Jest to jedna z najczęstszych czynników przyspieszających starzenie skóry twarzy.

Skuteczna metoda walki z oznakami starzenia

Na rynku istnieje wiele zabiegów skierowanych do kobiet dojrzałych, chcących zadbać o wygląd swojej skóry twarzy. Jednak nie wszystkie z nich dadzą oczekiwane rezultaty. Dlatego zanim zdecydujesz się na wybór zabiegu, warto prześledzić dostępne opcję i efekty jakich możesz oczekiwać.

Wśród dostępnych opcji pojawia się zabieg masażu podciśnieniowego. Jest to idealny zabieg wspierający walkę z oznakami starzenia. Zabieg przeprowadza się za pomocą urządzenia wyposażonego w głowicę do masażu ciała oraz twarzy. Masaż przeprowadzony przez specjalistę wpływa na problemy kosmetyczne twarzy, szyi i dekoltu. Silne działanie ujędrniające poprawia kondycję skóry i przywraca jej odpowiednie napięcie oraz elastyczność. Urządzenie Icoone wyposażone jest w wymienne końcówki w różnych rozmiarach, które pozwalają na precyzyjne dotarcie do każdej zmarszczki i opracowanie jej tak aby po serii zabiegów skóra była wygładzona, a procesy starzenia spowolnione. Wysokie bezpieczeństwo zabiegu Icoone, umożliwia redukcję zmarszczek wokół oczu, podniesienie opadającej powieki, a dzięki działaniu rolek masujących w okolicach doliny łez, opuchnięcia zostają zniwelowane. W urządzeniu Icoone zastosowano wyjątkową technologię Roboderm, która pozwala na użytkowanie również u osób z cerą naczynkową oraz z wiotką i wrażliwą skórą. Jest to nieinwazyjna i bezpieczna metoda walki z oznakami starzenia skóry. Masaż podciśnieniowy w naturalny sposób wpływa na przebudowę struktury skóry, co w rezultacie prowadzi do wygładzenia zmarszczek.

Zabieg masażu podciśnieniowego jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Wskazaniami do zabiegu są widoczne zmarszczki, opuchlizna i obrzęki pod oczami, wiotka skóra twarzy, szyi i dekoltu oraz drugi podbródek. Skóra po serii zabiegów nabiera blasku i jest wygładzona.

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up