17.08.2020

Panowie w gabinecie kosmetycznym. Jakie zabiegi dla mężczyzn?

Panowie w gabinecie kosmetycznym. Jakie zabiegi dla mężczyzn?

Mężczyźni przestali unikać gabinetów kosmetycznych i pojawiają się w nich coraz chętniej i częściej. Mają dużą świadomość swojego wyglądu oraz jego wpływu na ich samoocenę. Z tego powodu wiele gabinetów przygotowuje specjalną ofertę dedykowaną tylko dla panów. Dzięki niej mężczyźni z większą odwagą przekraczają próg salonu, wiedząc, że właśnie tutaj się o nich pamięta. Czego oczekują od specjalistów i jakich zabiegów szukają?

Redukcja tkanki tłuszczowej

Wbrew pozorom nie tylko kobiety szukają pomocy w redukcji tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki. Panowie również zmagają się z podobnymi problemami, chociaż znacznie rzadziej sięgają po wsparcie specjalistów. Warto jednak zaproponować im zabieg, po którym efekty widoczne są praktycznie natychmiast. Wśród takich propozycji jest Icoone laser, technologia, łącząca masaż podciśnieniowy zmotoryzowanymi głowicami z laserem 915 nm i LED 650 nm. Masaż skutecznie rozbija tkankę tłuszczową, a dodatkowo światło LED sprzyja ujędrnieniu skóry. U mężczyzn hormony odpowiadają za odkładanie się tkanki tłuszczowej przede wszystkim w obszarze brzucha i obręczy barkowej. To właśnie na tych częściach ciała będziemy się koncentrować. W trakcie masażu dochodzi do głębokiej stymulacji, dzięki czemu komórki tłuszczowe są rozbijane na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, po czym odprowadzane są do nerek i wątroby.

Ulga dla spiętych mięśni

Zarówno praca siedząca, jak też fizyczna nie najlepiej wpływają na nasz układ ruchu. Często stawy, ale też mięśnie są spięte, innym razem przeciążone. Dyskomfort odczuwamy szczególnie w okolicy barków i pleców. Na skutek nadmiernego obciążenia dochodzi nierzadko do urazów, szczególnie w dolnym odcinku lędźwiowym. Przy pomocy masażu Icoone możemy rozluźnić spięte mięśnie, dotyczy to również tych głęboko położonych. Jest to propozycja dla panów, pracujących w biurze, ale też podejmujących się ciężkiej pracy oraz intensywnie trenujących. To idealne uzupełnienie codziennych treningów odchudzających i budujących mięśnie.

Odmłodzenie twarzy

U kobiet proces starzenia się skóry rozpoczyna się po 25 roku życia. U panów ma to miejsce nieco później, po przekroczeniu 30 roku życia. Jednocześnie skutki są u nich widoczne szybciej, a proces jest bardziej postępujący. Pojawiają się zmarszczki, skóra wiotczeje, mocniej się przesusza, traci swoją elastyczność oraz dochodzi do utraty owalu twarzy. Działanie anti-age wykazuje innowacyjne urządzenie Icoone. Wyposażone jest w głowice masujące, które oddziałują na płytsze i głębsze warstwy skóry twarzy. Wykorzystuje się je do zabiegu na twarz, szyje i dekolt. Dochodzi do stymulacji komórek skóry oraz włókien kolagenowych i elastynowych, a dzięki ruchom drenażowym również do odprowadzania nadmiaru limfy. To pozwala wysmuklić twarz i ujędrnić skórę.

Dogłębne nawilżenie

Wraz z procesem starzenia się skóry, jak również na skutek oddziaływania na nią niekorzystnych czynników zewnętrznych, dochodzi do nadmiernej utraty wody, przez co zaburzona zostaje bariera hydrolipidowa. Ma to związek m.in. z niedostateczną ilością kwasu hialuronowego, substancji wykazującej zdolność do wiązania cząsteczek wody. W celu dogłębnego nawilżenia stosuje się zabieg infuzji tlenowej OXY. Wykorzystuje się w nim hiperbaryczny tlen o działaniu dotleniającym skórę i aktywującym transport składników aktywnych. W trakcie infuzji stosuje się różnego rodzaju koktajle składające się z konkretnych substancji o kierunkowym działaniu. Jest to m.in. serum o właściwościach rewitalizujących i dogłębnie nawilżających skórę. Mężczyźni również mają potrzebę poczucia się atrakcyjnymi. Pewności siebie dodaje im ich wygląd, o poprawę którego starają się coraz bardziej, decydując się nie tylko na specjalną domową pielęgnację, ale też zabiegi kosmetyczne.

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up