20.01.2023

Zabiegi wspierające odchudzanie

Początek roku to właśnie ten moment, kiedy intensywnie planujemy nadchodzące dwanaście miesięcy, stawiamy sobie nowe cele oraz spisujemy, co chcemy osiągnąć lub zmienić w swoim życiu. W czołówce noworocznych postanowień u wielu osób bez wątpienia znajduje się poprawa sylwetki i pozbycie się zbędnych kilogramów. Wprowadzenie kilku zdrowych nawyków oraz zdecydowanie się na skuteczne zabiegi kosmetyczne, może okazać się pierwszym krokiem do uzyskania naprawdę doskonałych efektów.

Odchudzanie – jaką metodę wybrać?

O tym, że jednym z najpopularniejszych założeń na nowy rok jest zadbanie o dobrą kondycję ciała najlepiej przekonać się odwiedzając takie miejsce jak siłownia w pierwszych dniach i tygodniach stycznia. Rzeczywiście, aktywność fizyczna ma bardzo duże znaczenie w procesie odchudzania, zwłaszcza jeśli towarzyszy jej regularność oraz konsekwencja. Kolejnym elementem, którego nie może zabraknąć na drodze do wymarzonej sylwetki jest wprowadzenie do swojego życia zdrowszej i bardziej zbilansowanej diety. Jednak czy to wystarczy, aby osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty? Jako dodatkową pomoc można polecić tutaj w szczególności skorzystanie ze specjalistycznych zabiegów kosmetycznych. Sprawdźmy zatem dla kogo są one przeznaczone i jakie przynoszą korzyści.

Profesjonalne modelowanie sylwetki

Niekwestionowaną zaletą zabiegów wyszczuplających jest to, że pozwalają na skoncentrowanie się na konkretnych częściach ciała, co niestety nie jest takie proste w przypadku samodzielnej walki z nadprogramowymi kilogramami. Z tego względu, warto oddać się w ręce specjalistów, którzy najlepiej znają się na modelowaniu sylwetki.

Nasza pierwsza propozycja to masaż podciśnieniowy. Jego działanie opiera się na zasysaniu fałdów skóry za pomocą przeznaczonych do tego głowic wyposażonych w rolki, które w ten sposób stymulują tkankę łączną. Zabieg ten przyczynia się do zwalczania cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ponadto przyspiesza metabolizm, przez co pierwsze efekty poprawy sylwetki są widoczne naprawdę szybko. Skóra staje się dzięki niemu bardziej napięta i jędrna.

Współczesna kosmetologia daje szereg różnych możliwości, jeśli chodzi o pracę nad wymodelowaniem ciała oraz pozbycie się kompleksów związanych z wyglądem. Kolejnym z zabiegów na naszej liście jest kriolipoliza. Polega ona na zamrażaniu komórek tkanki tłuszczowej, a w efekcie trwałym usuwaniu ich z organizmu. Zabieg świetnie sprawdza się w przypadku poszczególnych, problematycznych partii, takich jak brzuch, uda czy pośladki. Warto zaznaczyć, że podobnie jak masaż podciśnieniowy, jest on całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny.

Jeśli zależy nam na tym, aby zmniejszyć objętość niektórych obszarów ciała, możemy spróbować także radiofrekwencji. Zabieg wykorzystuje falę elektromagnetyczną o wysokie częstotliwości, co w efekcie przyczynia się między innymi do redukcji rozstępów i skórki pomarańczowej , a także jest skuteczna metodą walki z wiotką skórą.

Te nowoczesne zabiegi sprawią, że proces mający na celu przybliżenie się do upragnionej figury przebiegnie o wiele sprawniej, a rezultaty odchudzania staną się jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Powrót do wszystkich wpisów

Zaufaj profesjonalistom

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE.

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up